| Harry1Jackson a întrebat:

Am o intrebare care probabil este frecventa in mintea adolescenților si anume : Imi place de un băiat de un an, iar acum o luna ( înainte de Paste ), sora mea mi-a intrat in telefon si i-a trimis un mesaj in care ii spunea ca il iubesc, știind sora mea ca il plac. Pana la acel moment, vorbea mereu cu mine, iar de când cu mesajul ( eu i-am cereu scuze si i-am explicat situatia ) nu mai vorbea asa mult. Astazi vorbeam cu varul lui cu care stau in banca si am ajuns la partea in care el a dedus ca vreau sa stau cu varul lui in banca ( adică baiatul de care imi place) si sunt șanse sa ii fi spus ca vrei sa stau cu el in banca si de atunci se comporta ciudat ( in felul bun ). Intrebarea este : Baiatul pe care il plac ma place si el pe mine?

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

E posibil. Doar ca, l-a descurajat cand ti-ai cerut scuze si i-ai explicat situatia.

| papuciirupti a răspuns:

Posibil, sunteti micuti voiwinking

| tudorhit a răspuns:

Din punctul meu de vedere da.