| Laura20035647 a întrebat:

Ieri am pățit o rău de tot.Am fost la un mall și eram cu prietena mea.Coboram scările rulante când văd un băiat care semăna cu cel cu care mi-am scris(e același din ultimele doua întrebări) și era cu o fata... Când a venit mai aproape de noi l-am recunoscut.Era chiar el.Si el m-a recunoscut.Mam holbat la el, iar el a belit ochii efectiv și apoi și-a întors capul.Se uita in oglindele reflectorizante de lângă la mine.Si se ținea de mâna cu fata aia...Cred ca era iubita sa.

Acuma nu știu ce sa zic..am rămas super uimita și nervoasa.Nu înțeleg de ce acum 3 săptămâni mi-a scris ca ar vrea sa ne cunoaștem. Poate și-a făcut iubita între timp? Oricum urma sa ne întâlnim la școala.

Ma simt atât de nașpa stiind ca am vorbit cu el și are iubita.Chiar nu mai înțeleg ce se întâmpla.Nu știu cum ar trebui sa procedez. Sfaturi? Voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Da-l in masa pe dobitocul nenorocit. Muta-ti privirea in alta parte fiindca negresit iti vei gasi in curand un posibil suflet... pereche. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Valentina8 a răspuns:

Cauta un baiat ca nu este ocupat, acesta este cel mai bun sfat.

| Stegman a răspuns:

Lasa l in pace daca e nesimtit. Joaca la dublu.