| lory999 a întrebat:

Buna, ieri seara am avut contact protejat cu iubitul meu, la sfarsitul actului, cand am verificat prezervativul, ne-am dat seama ca avea o mica gaura pe lateral foarte aproape de baza, dar sperma nu a apucat sa iasa in afara lui (nu era ud deloc prezervativul), abia cand a strans cu mana incepuse sa iasa putina. E posibil sa fi ramas insarcinata? Tin sa mentin ca sunt in perioada fertila.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramai gravida in conditiile prezrntate de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza descrierii prezentate, practic nimeni nu este in stare sa aprecieze daca exista posibilitatea, sau care ar putea fi gradul de probabilitate de formare a unei sarcini, fiindca acesta poate fi cuprins intre 0% si100%, datorita faptului ca ''accidentul'' chiar si minor, s-a produs in perioada fertila a ciclului menstrual. Multa sanatate!

| Adrian2004188 a răspuns:

Sansele sunt slabe

| Roxanamihaela25 a răspuns:

Eu am 2 ani cu prietenul meu si niciodata nu am facut protejat..si nici nu am ramas insarcinata..deci stai linistita nu are cum sa se intample asa ceva.