| pantofipantofi a întrebat:

Am avut un contact sexual (protejat cu prezervativ) la urma dupa ejaculare, el avea la baza penisului un lichid alb, exact unde se termina prezervativul dupa inel, este posibil sa se fi scurs sperma din prezervativ? exista vreun risc sa fi ramas insarcinata? mentionez ca eram si in perioada fertila
va rog ajutati-ma, este cazul sa iau pilula de urgenta? nu am putut dormi azi noapte

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PsihinG a răspuns:

Stai linistita, daca prezervativul nu a cazut in timpul actului totul e ok.
Acel lichid care l-ai vazut tu, nu era lichid seminal ci cu totul altceva.

| pantofipantofi explică (pentru PsihinG):

Prietenul meu spune ca este de la mine, dar nu stiu ce sa cred, sunt f comfuza si ingrijorata
prezervativul a fost ok si nu a cazut, nici nu s-a spart deoarece l-am verificat

| PsihinG a răspuns (pentru pantofipantofi):

Prietenul tau are dreptate, este un amestec de foliculina ( de la tine) cu spermicid, care se gasete pe partea exterioara a prezervativului.

| Alin99554 a răspuns:

Nu ti s-a intamplat nimicwinking
Daca prezervativul a picat atunci e de rau happy
Dar daca a ramas la locul lui nu are nimicwinking.