| Stefania a întrebat:

Imi da si mie cineva niste idei de comentarii pentru poze? Dar sa fie mai multe, pentru ca nu mai stiu ce sa comentez la unele poze.

Răspuns Câştigător
| Ali55 a răspuns:

Eu iti zic la genul feminin! Poti sa scrii asa: esti 0 minunE. uN ingerasH` suUPerB. 0 fiintZza de0seBitHa! aratZzi minUnaT! sinCeR poZza m`Aa ferMEkaT!>. pupisHEi pT` 0 priNtZzeSsa frUni0ShiQa fOk.))*

La un chip frumos...mereu te uiti cu placere!

Poza e minunată, iar tu un ingeraş!

10+ siii ii putinn...

Super, super, super poza!

Daca frumusetea ar salva lumea...atunci toata speranta e in tine...

ESTI CEA MAI ATRAGATOARE!

ESTI CEA MAI DEOSEBITA

ESTI CEA MAI FRUMOASA

Chipul tau minunat releva toata frumusetea sufletelului tau deosebit!

Nu am cuvinte sa-ti spun cit de draguta esti!

Tu esti:
Dulce, draguta, frumoasa, incantatoare, fermecatoare, atragatoare, iubitoare, minunata, irezistibila, eleganta, rafinata, perfecta, incredibila, unica si de neegalat, uimitoare, exceptionala, seducatoare, magnifica, vesela superba, deschisa, blanda, romantica, senzuala, temperamentala, gratioasa, magica, de basm, divina, de neconceput, misteriosa, tainica, interesanta, captivanta, de neuitat, de ne comparat cu nimicaltceva si in sfarsit superr!

STOP!
pe aceasta fotografie sunt incalcate regulile siteului

Este prea frumoasa fata!

Sexy, gingasha, adorabila si provocatoare!

Baietii au inceput deja sa cada fara cunostinta din cauza fotografiei!

19 răspunsuri:
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Wow ...bestiala poza :X Bravo
Bravo ai talent la editata pozeapplause
Awl... E bestiala poza asta [; x]
Frumoasaaaaaaaaaaaaa mh [; x]
Marpha pozic, chiar imi place :X
Ce misto e poza :X
MirificalaughingFantastica :X
Esti super sweet [; x]
Nice pic(picture)
Beautiful pic, girl, boy.
Comentarii-le le poti scrie si pe verticala tongue

| Didw a răspuns:

- Wow. ce tru' love struck
- Te quero!
- Super ca intotdeaunabatting eyelashes
- Yyyy! love struck dragutsa poza
- Felicitari! Super tare poza
- Fantastik ca intotdeauna

| soul1 a răspuns:

AU...NU gasesc cuvinte pentru tine dar stiu ca poza ma Farmeca iar Chipul tau stralucit de raze de frumusete...e absolut incredibil Esti o dulceata de fata! si iti dedic tie acest coMent pentru ca MEriti de 1000 de ori.sa te admire LUMEa
esti.
W.O. OWWW

| V1kkY a răspuns:

Uffff ` mikutZa` m3a poDdziQ`a astea. vApsheklassna. nu am cuvinte) mDe` oCHishoryeshtea ai taY uF`fff asa mumoshika ai eshit in poDza prosta *soOper.e`x // papushika asta i cea maiboOna ador pe ea PS. cikalata... te ioObefQ` fe ]]
tZineo tot ashea –––– esti cool in felul tau *. moAa` ––-aa. Ssimpla dar ashea komplikata! g.ata y0 fara cuvinte...^^
. besQ enOrm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e poza urata sau nu iti place:-Iu ce iti veni sa faci poza asta. Daca iti placetime outare-super marfa-sti sa faci poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O Poza DE nota 10!
poza e super de tot!
imi place poza. si persoana din ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte super si dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meii.si baietel mOoss. Очень tari nravitza фотка, asa Милашка. un взгляд blinn. tukma vapshe, n-am mai multi слова di adaugat, aishi nish не надо лишнего, prosta Super Fota4ka. 4мок

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nou acest chip de ingeras(lo)(ch), din nou aceasta privire cuceritoare(F)(K), din nou TU, o fiinta magnifica.(X)(lo). o fiinta care este exemplu, plina de noblete, farmec si gingasiestar(F)(fr)...sa pastrezi mereu acest farmec in sclipirea ochilori dulci. poza e foarte reusita, superba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oau ce site mare
Doamne ce frumos
N-am cuvinte este tare
Ah si ce duios
Klas si note se pun
Lasa este tare bun
Aoleu se comenteaza
Super puper.viziteaza
Site are si un nume prietenos
Nustiu de ce dar e frumos
Icepind latura de sus in jos
crede-ma vei gasi ceva pretios
Incepe si citeste pe vertical

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ммм...какая красотулька!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mei mei mei si baetel frumusel super abajaiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un chip frumos...
mereu te uiti cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wau, wau, wau ce poza MINUNATA, place mult, Super tare, esti o dulcika, fii mindra de tine.

| andreeutza_8900 a răspuns:

-super tare poza asta
-stii sa faci poze foarte frumoase
-tare! asa sa o ti incontinuare
-ai o poza excelenta
-foarte draguta
-super poza
-mii de felicitari! sti sa faci niste poze superbe

| Delia1237 a răspuns:

? I'm the only one looking for a serious man https://bit.ly/3vnYo6Q

| анютка a răspuns:

Esti(fr)(lo)(U) cea mai хорошая(L)(v)(L) si интелегентная(v)don't tell anyone(fr) prietena.(Y)Îti trimit(so);-) un ангел(B)(C)(K)(G) sa te sarute(K)прямо:-) pe obraz.(K)don't tell anyone(fr)(F)(L)Tu для меня(^):-D esti(S) don't tell anyonecel mai дорогой(L)(fr)(F) si drag человек.(X)+(Z):-(l)estidon't tell anyoneo подруга(X)(Y) adevaratastar($)star si не забуду eu(X)(Z) pi tini некогда.(fr)(fr)Te ador(L)(L) я тебя!(L)(K)(F)(X):-D :-D

| rautush a răspuns:

Wow.zayka arati bine.cool poza. arati a un ingeras