| Andreea:">Puusik a întrebat:

imi da si mie cineva status de dragoste? Si stii pentru >ce?:"Pentru ca vreau sa pun la avata ca sa observe o persoana ca il iubesc si sa-si dea seama de aoclo ceva de genu de status ca sa ii dea de gandit la o persoana.Multumesc, dau fundita:*:-X:-X:-X

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Scri: Te iubesc, X.Si gata!

identitate
| identitate a răspuns:

Daca ai simti asa ceva ti-ar veni inspiratia. Daca nu ai inseamna ca nu simti. Ce vrei sa-ti dam, replici de vrajeala?big grin

identitate
| identitate a răspuns:

Nu ti se pare aiurea sa ai doua conturi si sa pui aceleasi intrebari pe amandoua?

| Mya a răspuns:

Si daca nu iese asa cum te astepti, iar acea persoana va interpreta ca esti indragostita de altcineva? Ori ai de gand sa-i scrii si numele? Banuiam eu ca nu! Ca sa eviti astfel de confuzii, mai bine i-ai spune direct si daca nu ai curaj sa-l infrunti, atunci lasa-i un offline, ori trimite-i un msg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happyam postat de doua ori.scz' moa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la acest linc:)
http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html
si alege-ti ce iti place;). Bafta, fata!:)

| RyAngel a răspuns:

Uite unul si dragut sh direct, cine il citeste va sti, decat daca initialele lui sunt aceleasi cu a unei cunostinte comune:
Daca as fi o pisicuta, as iubi un baietel, dar eu sunt o fetita si te iubesc pe tine, un baietel (numele tau)love(initialele lui)
E dragut poti sa pui sh emoticoane!