| Ederuta a întrebat:

Vreau si eu status de genu :eu il iubesc dar el nu isi da seama! fundita pentru cel mai folositor! plz

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Deschide ochii: o sa vezi ca te iubesc, o sa vezi cat te iubesc. Accepta iubirea.
Azi te iubesc mai mult decat ieri si mai putin decat maine.

3 răspunsuri:
| tequillaXd a răspuns:

Pai incearca sa iesi mai mult in evidenta, daca ai pe cineva mai de incredere poatevorbi cu el si sa i explice, poate si-a dat seama si este timid asteapta totul de-a gata oricum nu-ti pierde sperenta

| kidooolxl a răspuns:

Cea mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul.

| rodicutzaaa a răspuns:

Am învăţat că nu pot rupe o pagină din viaţa mea, dar pot arunca toată cartea la gunoi.happy