| Iasmina08 a întrebat:

BunahappyImi doresc sa ma impac cu el. dar sincer nu stiu daca totusi ceva pentru mine m-ai simte?!

Am fost impreuna cu un baiat astazi am fii facut 3ani dar ne-am despartit acum 1luna si jumatate, am continuat sa mai vb la tel odata la cateva zile, pana acum o saptamana cand i-am trimis un msg m-a sunat si am simtit o raceala in vocea lui, nu mi-a vb urat. dar nu mai era el.Recunosc am fost de vina in rel noastra ca am fost geloasa si posesiva si asta a dus la despramarea relatiei noastrebig grin. Abia acum am realizat ce inseamna sa pierzi pers iubita, cu toate ca atunci cand eram impreuna eram sigura ca nu ma v-a parasi... dar pana la urma s-a intamplat. Ultima data cand am vb cu el la tel, mi-a zis sa ma schimb ca sa ajung eu bine, nu inteleg ce il intereseaza daca ajung eu sau nu bine din moment ce nu ma mai vrea in viata lui? Iar eu i-am zis ca el ce face ca sa se schimbe si mi-a zis ca el nu are pentru cine sa se mai schimbe, si i-am zis ca pentru mine pe viitor iar raspunsul lui a fost"ti-am zis ca acum mi-e bine asa"adica SINGUR. Dupa ce am vb cu el i-am trimis un msg in care i-am zis ca mi-am dat seama ca nu mai simte nimic pentru mine si ca nu ma mai iubeste, si am sa ies din viata lui si de data asta ma tin de cuvant.La aproximativ o ora dupa ce i-am trimis msg m-a sunat dar nu i-am raspuns si astazi s-a facut 1saptamana de cand nu am mai vb si nici eu nu l-am sunat dar nici el... Mi-e greu sa cred ca m-a uitat asa repede si ca nu am insemnat nimic pentru el in 3ani de rel. oare se poate sa uiti asa repede persoana cu care ai fost 3ani si sa nu mai simti nimic pentru ea.simti lipsa unui animal d-apai a unui om cu care ai fost impreuna, voi ce sfaturi imi dati? Il iubesc si vreau sa ma impac cu el, cum as putea sa procedez, oare nu imi simte lipsa.eu cu gandul asta i-am trimis msg ala ca poate asa realizeaza ca ma pierde dar observ ca nici nu ii pasa daca nu m-a sunat deloc? Dau fundita:*:*:*:*pup

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Da, e indiferent, si vad ca indiferenta lui doare pentru tine, si nu, nu cred ca te-a uitat.Nu te intoarce la el.De ce tu si de ce nu el?! Lasa-l sa se intoarca el dupa tine, nu tu dupa el. Daca nu va face asta atunci a dovedit ca pentru el relatia asta de 3 ani pe care a-ti avut-o a fost doar un nimic! Si ca nu ii pasa! Sper sa relatia asta sa nu se termine asa, si daca se poate niciodata sa nu se termine! Fericire si iubire!
Bafta si Craciun Fericit!

5 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Buna draga. ce ar fi daca va dati o intalnire sa discutati despre asta fata-n fata? propune-i sa va intalniti; daca va accepta inseamna ca inca mai vrea ceva de la tine; daca nu, e cazul sa-l uiti.bafta

| Iasmina08 explică:

SperanteSpulberate, asta vreau si eu, sa se intoarca el, nu ca sunt egoista dar eu am facut un pas spre impacare, dar nu stiu ce sa cred. el nu era asa s`a schimbat foarte multsadvad ca nici faptul ca nu l-am cautat o saptamana nu ii da de ganditsad

| Iasmina08 explică:

Sincer daca as mai avea o sansa sa ne impacam, si el ar ramane surprins, de schimbarea mea. dar daca nu m-a cautat intr-o saptamana, cam slabe sanse de impacare, inseamna ca a trecut peste aceasta despartiresadbanuiesc ca daca imi simtea lipsa s-au ma iubea nu rezista o saptamana fara sa ma cautesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna`big grin
Eu m`am desp de prt. meu luni`sad
Si pe 18. 12. 2010 am facut 5 luni`:X
Si eu vr sa ma impac cu el`sad si stiu ca ink ma iub`:X
Nu stiu ce sa ii zic ca sa ne impakm`thinking
De obicei cand suntem certati peste doua, trei zile ne impakm`hee hee
Cel mai mult am stat desp 2 sap`crying

Mai bine il lasi`winking lasa`l pe el sa vina la tine`tongue
Daca chiar te iubeste se va intoarce`winking
3 ani nu se uita asa repede`:O:O:O
Doamne...

Hai ca te-am pupacit`:*:*:*:*

| deea_1876 a răspuns:

Eu cred ca te mai iubeste, dar vrea sa te faca sa te schimbi.incearca sa ii trimiti mesaje, sa-i spui ca il iubestii.si nu mai fii asa geloasa. 3 ani de relatie nu se uita asa usor