| Iasmina08 a întrebat:

Nu stiu cum sa fac sa trec peste aceasta despartire, care m-a facut sa sufar enorm.Acum 2luni si cateva zile m-am despartit de prietenul meu, pana acum 2sapt am mai vb la tel dar foarte rar ultima data am vb cu el pe mess acum 1saptamana si ceva si de atunci nu am mai intrat pe mess deloc si nici la tel nu am mai vb in speranta ca asa il voi face sa imi simta lipsa, il iubesc foarte mult am fost impreuna 3ani si inca nu pot realiza ca m-a uitat asa repede si chiar nu imi simte lipsa, banuiesc ca in 1saptamana si ceva imi putea simti lipsa? Eu am 21 si el 19! Voi ce credeti 2luni jumate sunt de ajuns pentru a simti lipsa unei persoane si a simti ca o poti pierde definitiv? Cum ar trebui sa procedez sa il fac sa imi simta lipsa, asta numai daca ma iubestesad Pupici:*:*:

Răspuns Câştigător
| MaryJucarie a răspuns:

Nu trebuie sa il faci tu sa iti simta lipsa o sa faca singur asta... poate nu crezi dar v'a exista o noapte cand ii va fi dor de tine si o sa se gandeasca la tine! dar tu incerca sa treci peste! orice relatie se termina! nu are rost:*

3 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Nu iti va simti lipsa nici dupa un an de zile daca s-a hotarat sa mearga mai departe. Cred ca si tu ar trebui sa faci acelasi lucru.
Viata este prea scurta ca sa traiesti in trecut.

| RalucutzaX a răspuns:

Incearca sa il faci invidios pune te pe bune cu cineva la misto si sarutate cu acea persoana cand se uita la tine daca char te place o sa iti dai seama ca am facut si eu asta

| Anonimul00098 a răspuns:

straight facestraight facestraight face daca nu te mai suna sau asa inseamna ca nu mai vrea sa aiba o relatie cu tine odata ce se despart doi indragostiti a-2-a oara nu mai e la fel stiu din exp propri