| Denisa766 a întrebat:

Bună imi este rușine sa ma dezbrac de fata cu iubitul meu dati-mi un sfat să nu imi mai fie asa rușine

11 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu are de ce sa îți fie rusine, nu este un străin, este iubitul tau. Dezbrăcați-va împreuna, unul pe altul, la un moment dat, te vei obișnui si nu ți se va mai părea atât de rușinosul, vei trece peste etapa asta.

| Sofer a răspuns:

Obișnuiește cu el si nu o sa iti mai fie rușine.

| Lukasssz a răspuns:

Esti prea tanara sa ai o relatie.

| Crackman a răspuns:

Stinge lumina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești slabă și nu ai alt defect fizic nu ai de ce să-ți fie rușine.

Încearcă ușor-ușor, mai întâi îți dai jos bluza, apoi pantalonii și continui tot așa.

Răspuns utilizator avertizat
| Valentina8 a răspuns:

Incepeti sa va dezbracati cu lumina stinsa. Usor usor pe masura ce te obisnuiesti vei vedea ca nu vei mai avea probleme. El trebuie sa accepte si sa respecte aceasta problema a ta si sa astepte pana cand vei fi gata. Atunci cand vei vedea ca nici el nu are probleme cu asta si ca te asteapta te accepta asa, te vei simti si mai libera si iti va veni spontan sa te dezbraci, fara griji. Desigur e nevoie de timp insa daca nu incepi cu mici pasi, macar cu lumina stinsa, atunci nu vei ajunge nici unde

| mdc98 a răspuns:

Pai probabil din cauza ca stii ca nu arati bine.

| Pnin a răspuns:

Înseamnă că nu ai încredere în el și atunci nu prea înțeleg de ce sunteți împreună.

| balalaika69 a răspuns:

Sa te dezbrace el

| Daria3333y a răspuns:

Bună vine o vreme în viata îndrăgostiților când trebuie sa va cunoașteți corpurile unui altuia te sfătuiesc sa nu fie nimeni în casa nu in camera in casa să fiți siguri că nu vă deranjează nimeni prima data începi să il dezbraci tu pe el asta o sa te facă sa scapi de rușine și frică il dezbraci încet nu cum vezi in filme dacă are o cămașă desfao încet nasture cu nasture nu rupe dintr-o data el o sa fie entuziasmat pentru ca nu știe ce vrei sa faci dacă are un tricou ridical foarte încet după ce l-ai dezbrăcat uitate la el studiazăl întindel pe spate sărutal pe piept pe sfarcuri pe burtica vezi cum reacționează și după lasa-l pe el să te dezbrace lasa-l să iti facă ce vrea puteți sa stați dezbrăcați toată noaptea îmi aduc aminte cu iubitul meu nu mi-a zis nimic nici ca vrea nici ca nu vrea când l-am dezbrăcat a stat și s-a uitat la mine nu a zis nimic a fost magic nu o sa uit seara aia niciodată distracție plăcută și curaj