| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata, dar nu sunt sigur ca ea ma place.Desi ea zambeste la mine,rade la majoritatea glumelor, cate odata "imi sare in ajutor".Cand ma uit la ea ma inrosesc la fata.Nu stiu cum sa o intreb daca ma place si daca vrea sa fim impreuna.Dati-mi niste sfaturi cum as putea proceda. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Pai e foarte bine cu glume chestii de astea sa o faci sa se simta bine si sa se ataseze de tine.
Fa-te prieten mai bunicel cu ea si apoi cand prinzi ocazia ii zici daca vrea... si ai sanse sa o cuceresti ^^
Bafta!

3 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Nusth cu fetele daca intri in prietenie nu mai iesi cateodata dar ma rog daca esti frumos o captezi daca nu nu stiu.

| Mrwazz a răspuns:

Va multumesc pentru sfaturile acordate big grin

| iR0K a răspuns:

Asa e la inceput. Dar incearca sa prinzi un pic de curaj si spune-i ca tie iti place de ea.