| gheo a întrebat:

Buna imi place de o fata foarte foarte tare, dar ea are un prieten cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| bkmad a răspuns:

Cred ca ar trebui fara sa-i spui daca vrea sa va cunoasteti (pentru ca da de banuit si zice ca esti interesat)sa incepi putin cate putin sa va cunoasteti vorbiti despre diverse sa iesiti undeva daca vrea insa sa nu insisti si daca ea da semne ca i-ar place cat de cat de tine zic sa-i spui sentimentele pe care le ai fata de ea (daca ai) sau ca iti place de ea asta daca vrei s-o faci sau ii poti lasa lucrurile sa vina dde la sine!

4 răspunsuri:
| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Sa ii fi alaturi and ea se va desprti de acel prietenwinkingbaftawave

| wdsasd a răspuns:

Frate, nu te baga peste altu, lasa fata in pace, nu e fair plus ca ai putea sa ti-o si iei.stai pe langa vorbeste cu fata si daca vezi cumva ca se intampla ceva sari si tu daca nu, nu! sunt destule fete.

| fame a răspuns:

Frate, bine ca isi traieste tineretea, asta ar fi trebuit sa faci si tu laughing, deci las-o in pace sa si'o traiasca cat mai poate, u gaseste'ti una de varsta ta...

| mk900 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci in cazul asta. Eventual poti sa ii arati cat de mult iti place de ea si sa vezi cum reactioneaza, dar crede-ma e mai bine sa nu te bagi intre ei. Si eu am fost in aceeasi situatie si am ajuns la concluzia ca orice declaratie pentru fata aia, oricat de mica, o sa declanseze un lant de evenimente care pana la urma o sa duca la despartirea alora doi. Asa ca mai bine cauta-ti alta si asa sunt de 3 ori mai multe femei decat barbati.