| BloOD a întrebat:

Am o problema o. o fata pe care o plac si pe care cred ca ma place si ea. are prieten si nu stiu cum sa procedez pentru a se uita la mine nu la ala straight face

8 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Eu spun sanu intervi intre ei. Daca fata are prieten, las-o in pace. Vei putea sa o cuceresti atunci cand va fi libera. Nu uita ca daca tu intervi intre ei, ti s-ar putea intampla intr-o si tie la fel. Gandeste`te de doua ori inainte sa iei o decizie. Bafta.

| aliyna a răspuns:

Daca va dori sa fie cu tine, va renunta la prietenul ei, daca nu, nu poti face mare lucru.

| CarmenR a răspuns:

Pai esti sigur ca e ok sa te bagi in relatia altcuiva? Daca ai fi tu in locul acelui baiat, cum te-ai simti?

| mary_4765 a răspuns:

Pai iti zic eu
fii prietenos cu ea...nu ii arata ca o placi, sfatui-o
fa ca si cum a-i fi un prieten de nadejde
si ea cu timpul o sa te cunoasca cit de intelegent esti
si o sa renunte la ala pentru tine
ti-o spun eu

bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? tu esti fat frumos si el e zmeul cel urat? sau tu ai patru oua si el are numai doua? uite si mie-mi place angelina joly dar o iubesc pe nevastamea.pe angelina o privesc si o admir, pe sotia mea o iubesc si ma culc cu ea. ce nu mai sunt fete? iti trebuie aia fiindca e a lui si nu e a ta. asta e egoism si orgoliu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate ce sa zic nu inteleg nimic dai foc si ei si lui fete nu sunt

| sebweb a răspuns:

Deci nu am inteles un lucru... daca te place dc s uiita la "ala si nu la tineraised eyebrows?

| Ady_9137 a răspuns:

Daca te place il va lasa pe ala si te va lua pe tinewinking