| Pimkie a întrebat:

imi place de un baiat care a fost cu cea mai buna prietena a mea. apoi s-au despartit. dupa am inceput sa flirtez un pic cu el.si apoi seara vb mereu la tel pana cand am aflat ca ii place de o alta prietena.Acum sunt impreuna si astazi treceam pe langa ei, iar cand m-au vazut sau sarutat. aproape ma bufnise plansul la scoala. el stie ca il plac foarte mult chiar si prietena mea. ce sa fac ca sa ii despart? sau macar sa reusesc sa fiu ca el? va rog ajutati-ma pentru ca il iubb foarte mult pe tipu asta!:* Astept sfaturilove struck

4 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

Pustoaico
daca iti e prietena buna si asa lasa-i in pace daca face chesty de genu s aiti faca in negaz lasa-i dracu e amandoi

| Noonee a răspuns:

Lasa-l dal draq.

| eSc a răspuns:

Tu simti asta pentru el dar el, poate nu simte nimic pentru tine!

Lasal in pace, daca te iubeste o sa vina la tine!
Daca nu sa stea cu,, fufa'' aiahappy

| PaTriCia_1849 a răspuns:

Eu cred ca te place si vrea sa te faca geloasa...nu baga in seama ce face, daca te place cu adevarat se va despatrii de fata aia si va veni la tine