| ClaudiaJrr a întrebat:

Eu i-am zis intr-o zii la un coleg ca il plac pe un baiat
Si eu zis apoi o aflat prietenu lui cel mai bun ca la prietena mea aproape cea mai buna ii place de el si de atunci de cand au aflat ca ii placem tot veneau la calorifer si stateau cu noi si mereu baiatul de care imi place se baga in seama cu mine
Apoi dintr-o data sau distantat nu o mai vb cu noi nahh
Si am aflat ca are iubita si ca e cont fals si e o fata de la scoala si i-am zis apoi si so despartit de ea si nahh oare dc sau distantat?

1 răspuns:
| Doub a răspuns:

Chiar dacă nu am înţeles absolut nimic din ce ai zis, răspunsul la întrebarea ta e morcov.