| LarisaLariissaaa a întrebat:

imi place de un baiat care invata la acelasi liceu cu mine. El este foarte popular iar eu nu sa zicem ca nu sunt prea populara. As vrea sa ii spun ceea ce simt dar nu cred ca se va uita vreodata la mine din cauza ca nu sunt la fel de populara. Spuneti-mi ce ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Mai bine, nu-i spune direct ceea ce simti. Incearca sa petreci mai mult timp cu el, sa iesiti, sa va apropiati, sa radeti. Astfel, o relatie va veni de la sine.
Nu trebuie sa-i spui direct ce simti. Mai ales ca este dintr-un grupusor mai popular, le poate zice prietenilor, iar ei, cel mai probabil, isi vor bate joc.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nul atragi fizic nu prea ai sanse daca esti frumoasa si el banuiesc ca e frumos, un baiat popular e ca un magnet pentru fete asa ca ai concurenta mare cum tu nu existi in grupul ala ai sanse mici poate se va folosi de tine cam atat desigur poate e baiat serios

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa incerci. Nu se stie niciodata ce surprize iti poate rezerva neprevazutul. Succes.

| Doub a răspuns:

Fă-l să vrea să te cunoască.