| Fluturasingeras123890 a întrebat:

Imi place de un baiat. De fiecare data cand ma vede imi pune piedica sau ma impinge. Cand eu ma uit la el imi face cu ochiul si apoi intoarce privirea. Sau..chiar nu se uita la mine. Credeti ca ma place?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, eu cred ca te place dar e foarte imatur daca-ti arata prin gesturi de genul si nu stiu daca merita sa ai o relatie cu el. Depinde si cati ani avet.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca nu te place. Vrea doar sa te amageasca si sa-ti dea speranta ca te iubeste.

| Doub a răspuns:

Dacă nu te ia la bătaie, degeaba.

| Maney31 a răspuns:

Se poate sa simpta ceva pentru tine, ca si baiat incearca sa fie discret pentru ca nu este sigur ca si tu il placi, incearca sa te "apropii" de el pentru a vedea ca simpti ceva si astfel el va fi mai deschis.