| cristinutza96 a întrebat:

Imi place de un baiat, dar e cu 7 ani mai mare decat mine. Eu am 15 ani, iar el 22. Il plac din vara lui 2010, seara cand ieseam afara statea tot cu mine. Vine tot timpul pe strada mea, si mai vine la noi acasa ...Nu stiu, credeti ca ar putea fi o relatie?

3 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Nu este o idee prea buna, pentu ca acest baiat si-a inceput deja viata sexuala si nu va face decat sa profite de tine.Fiind mai mare si avand voie sa iasa,va iesi in discoteci, iar tu vei sta acasa si vei suferi, sau mai rau te va insela.Asa ca doar tu poti alege daca merita sau nu

| ganeaa a răspuns:

Sincer nu as vrea sa te descurajez dar totusi u vezi viata cu alti ochii el o vede cu alti ochii sfatul meu este sa nu te arunci fiindca ai o viata inainte termina o scoala si dupa aia faci ce iti place si ce vrei

| frysska a răspuns:

In situatia asta sunt si eu happy.

Si sincer ma descurc foarte bine. Acum depinde si de ce fel de persoana e. happy E cam greu. Mie mi-a fost frica sa ma bag in asta. dar pana la urma. am reusit. avem 5 luni de cand suntem impreuna happy si totul e perfect deocamdata...
parerea mea... cred ca ar putea fi. dar incearca sa.l cunosti mai intai...sa afli cat de cat ce il duce capul.

sper sa ai noroc:*. bafta.