| anonim_4396 a întrebat:

Pe langa toat problemele pe care le am, mai vine si o alta mica suparare mica...
Baiatul de care imi place...S-a impacat cu fosta-sa...
Credeti ca se vor desparti iar?
Nu vreau sa ii despart.Sunt un cuplu minunat.
Dar il plac pe baiatul asta de mult timp.
Daca va spun de cat timp o sa credeti ca ori mint ori ca sunt nebuna.
Dar nu, nu sunt.Si il plac de mult timp.
E genul de baiat de care imi place.Nebunatic,dragut,manierat...
Dar oricum, nu vreau sfaturi in dragoste sau ceva...
Intrebarea este:Avand in vedere ca fosta lui e din Romania dar vine acasa doar vara ea locuind intr-o tara straina, e posibil sa se desparta iar, dar totusi inca sa ramana impreuna, dar doar in timpul verii?

Chiar ador baiatul asta.Il plac de mult timp. Uneori se uita insistent la mine, dar asta cand iesim toata gasca si nu e si actuala sa iubita...
In fine, poate par o ciudata de se uita asa.

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Nu stiu. Sunt sanse sa o faca din nou, sunt sanse sa nu o faca. Bravo ca nu vrei sa ii desparti. Cel mai bine astepti si vezi cu evoluează situatia. Daca gasesti pe cineva mai bun asta e, daca nu poti astepta, iar, in caz ca se despart ei doi, ii poti spune ce simti. (nu imediat, va avea cu siguranta nevoie de timp sa isi revina) Eu cred ca e grea o relatie la distanta, insa nu se stie. Stai calma, sigur e cineva in lume si pentru tine, poate e el, poate nu, doar timpul iti va arata.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu avem de unde sa stim daca o sa ai vreo sansa la el sau nu. Dat fiind faptul ca este o relatie la distanta, iar parerea mea e ca asta nu se numeste relatie, poate-poate la un moment dat vor exista neintelegeri si se despart dar asta nu iti garanteaza si faptul ca ai putea fi cu el.