| SweetCandySteffyLove a întrebat:

imi place de un baiat, el este cu 2 ani mai mare decat mine.
Nu sunt sigura daca ma place sau nu.
El face glume cu mine, rade cu mine(uneori de mine)...
Eu l-am intrebat daca ma place si el s-a balbait si a spus ceva de genu´ " Sunt sigur ca tu ma placi" eu am raspuns " Nu este adevarat" (chiar daca este adevarat) si a plecat.
NU am primit niciun raspuns!
MA PLACE SAU NU?
VOI CE CREDETI +daca se poate flirt tips
dau funda

3 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Sigur! Tachinează-l!

| catelusdragalasmicut a răspuns:

Sincer intrebarea ta a fost un. Fail. Pentru ca ai intrebat el si-a dat seama ca-l placi, si probabil nu o face, daca a plecat. Saaaau: te place dar tu cum ai spus nu, el nu ti-a raspuns. Depinde si cu ce ton ati vorbit, iar tu nu ai detaliat asa bine, iti dai tu seama

| SweetCandySteffyLove explică (pentru catelusdragalasmicut):

Am spus " Nu este adevarat" cu un ton dulce ( m-am si inrosit in braji) El s-a uitat la mine 2, 3 secunde si apoi a plecat.
Cu el vorbesc zilnic, el ma tachineaza si eu pe el.