| EmmaBaa a întrebat:

Imi place de un baiat, el stie ca il plac dar nu zice nimic.Cred ca si el ma place. Mi-am dat seama dupa felul cum se uita la mine. Voi ce zice-ti? Ce pot face? Fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| диDяEﻉд a răspuns:

Incearca sa te bagi in vorba cu el pentru inceput happy nu castigi nimic da nu incerci din contra il poti pierde. si mie`mi placea de prietenul meu la inceput foarte tare happy eram in discoteca el nici macar nu stia ca eu exist happy si eu am facut primul` pas m`am dus la el l`am luat la dansbatting eyelashes am facut schimb de id`uri s. a happy si am 9 luni de cand st cu el happy si nu regret ca am facut primul paswinking deci fii my curajoasa. trebuie sa ai putin tupeu si ai sa vezi ca e bine si my ales daca si lui ii place de tinewinking mult succes

3 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Sti ce ar fi cel mai bine, intereseaza-te daca are prietena in primul rand, si daac n are de ce nu ai incerca sa faci tu primul pas? poate ca nu iti propune asta pentru ca poate crede ca nu ai fi de acord si nu vrea sa te superi pe el, incearca. bafta

| Dan a răspuns:

Un sfat de la mine, cauta sa il abordezi prin vorbe si gesturi, atunci ai succes la el Noroc! happy

| mihaela_7915 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa vorbesti cu el.sa incerci sa fi mereu p langa el adica. daca sti ca e undeva sh poti merge si uh. du-te. ajuta-l cand are nevoie de cineva. orice poti face pentru el.si apoi daca vezi ca nu te respinge si ii face in continuare placere sa te vada sa vb cu tine sh esti mai indrazneata fa-i uh primul pas.asta in cazul daca dupa tot ce faci nu iti va cere el prietenia.bafta.quidate:*