| lerutza a întrebat:

imi place de un baiat, suntem prieteni si nu stiu cum sa-i spun ca sa fim impreuna, dar nu ca sa ne certam... ajutati-ma cu niste sfaturi... funda happy

2 răspunsuri:
| ubiticatha33 a răspuns:

Hai sa privim lucrurile din alta perspectiva.Ce ar fi daca l-ai face pe el sa ia initiativa? Ideea este ca tu sa petreci tot mai mult timp cu el iar prin unele mici gesturi de tandrete cum ar fi pupicii imbratisarile sa ii dai lui de inteles ca il placi astfel incat sa stie si el ce are de facut..prietenia nu o strici asa usorhappy

| IepurasPerfect a răspuns:

Mai fata, lasa sa ia el initiativa, multe schimbari s-au mai produs in generatiile astea, voi fetele nu mai aveti deloc rabdare sariti in put singure, neinvitate doar cu gandul de a gusta din apa rece!