| MădălinaDiana a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat. Am fost cu el o luna si apoi mi-a dat papucii din cauza ca el si cu fratesu geaman se certa mereu cu parintii si nu ne putem intalnii. Desi au trecut 6 luni inca tin la el...ne vedem in fiecare vineri deoarece suntem in aceeasi trupa si el sa mai da la mine. Va rog spuneti-mi, dati-mi niste sfaturi, cum il pot recuceri. Funda:*

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai,tu ai incheiat cu,,se mai da la mine,, asa ca nu vad care ar fi problema,cu recucerirea.
Nu cred ca tu trebuie sa mai depui eforturi,vis a vis de treaba asta.
Dar daca tu chiar vrei sa l recucersti,date si tu pe langa el in timpul repetitiilor {de la trupa},sau propune sa dicutati niste lucruri legate de trupa in oras,dar cu toti si tu aseaza te langa el.
In felul asta, ii arati si tu ca ai vrea sa reluati relatia, ca inca mai simti ceva pentru el.
Sau stai de vb personal cu el si aduceti va aminte de vremurile de atunci.cat de bine va era si ca ar fi frumos sa mai da ti o sansa relatiei voastre,mai ales ca voi nu va ti despartit pentru ca nu va intelegeati, ci pentru ca el nu se putea intalni, din cauza ca se carta deseori cu parintii.
Sarbatori fericite si bafta multa
!
.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai zis ca inca se da la tine, nu trebuie sa il recuceresti, pentru ca inseamna ca inca mai tine la tine.Pwp:*

| MARIADESTEAPTAANDREIioana a răspuns:

Pai uite fai un test zii ca ai facut sex cu altcinea si ca de el nu iti mai pasa apoi ezi ce zice