| Alina_2365 a întrebat:

Am fost cu un baiat 6 luni si ne-am despartit, si inca ma iubeste, dar eu nu. El mai are un frate de care mie`mi place mult, si acum flirtram unu cu altul. Credeti ca ar fi bine sa ma combin cu el dupa ce`ai fost cu fratesu`?! S`ar certa din cauza mea?straight face fundita [; x]

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu zic ca sa astepti pana 'ranile' se vindeca. Poate isi gaseste pe alta, si atunci poate merge sa te combini cu frate-su. Dar ar cam arata ciudat si atunci. thinking
Ideal ar fi sa treaca un timp mai indelungat pana sa faci asta.

| Deliutza17ap a răspuns:

NU face prostia asta.Nu e moral, in primul rand.O sa bagi zazanie intre ei si plus ca o sa-i rupi inima.Baieti mai sunt.Combina-te cu altul, dar sa nu afle el, ca sa-l faci sa sufere:*

| Lar a răspuns:

Exista foarte multi baieti in jurul tau, cei doi frati nu sunt singurii.Asa ca renunta din respect pentru relatia de 6 luni pe care ai avut-o.