| biencutza17 a întrebat:

Îmi place mult de un băiat... Am vorbit cu el ceva timp prin mesaje și totul mergea foarte bine intre noi (îmi spunea "bby", îmi lăsa ff multe pupe și chestii de-astea) dar de la un timp dacă îi trimit mesaj nu îmi mai răspunde, nu știu de ce face asta pt ca ultima conversație pe care am avut-o cu el nu dădea nimic de bănuit cum ca nu ar mai vrea sa vorbim... crying De ce credeți ca nu îmi mai răspunde, asa brusc?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

El vrea pe cineva fizic nu virtual.Adica doar prin mesaje.

| RAY a răspuns:

Daca plangi pentru niste mesaje imi imaginez ce inseamna iubirea pentru vi fetele astea tinere

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate ca in viata reala sa-si fi gasit sufletul pereche si din acest motiv a fost nevoit sa intrerupa legatura, chiar si virtuala cu tine.Este adevarat ca nu s-a comportat elegant deoarece un adevarat gentleman ti-ar fi explicat cu multa finete si tact situatia nou creata.Se pare ca ii lipsesc bunele maniere. Nu dispera, cauta-ti si tu jumatatea in lumea reala si va apare fericirea si in viata ta. Pa, pa.

| Doub a răspuns:

Întreabă-l.

| MorganaM a răspuns:

Of, ce urat! Eu cred ca el nu te mai place, pentru ca voia ceva mai mult...
Daca are asemenea comportament, cred ca nu te-ar fi apreciat cum trebuie oricum.
Ai putea sa incerci sa cunosti alti tipi happy

| Dracoola a răspuns:

Nu mai este interesat. O fi aparut altcineva in viata lui. Lumea spune multe iar cand vine vorba de fapte... ramane blocata. Poti incepe deja sa nu te mai preocupi de el, iti dau eu voie happy Lasa-l, nu-i pasa de tine pe cat iti pasa tie. Viata este faina. O zi senina sa ai!

| RevolutionX a răspuns:

Probabil ca i-ai zis sau facut ceva care l-a suparat si de aceea nu mai vorbeste cu tine.Gandeste-te ce puteai sa-i fi zis inainte sa nu-ti mai raspunda.

| Heloooo366 a răspuns:

Poate a gasit pe alt cineva, si nu vrea sa vorbeasca si cu alte fete