| jiyoon23 a întrebat:

Buna imi place mult de un baiat el e cu un an mai mare decat mine suntem in aceeasi scoala si clasa lui este langa a mea si nu stiu cum sa-l impresionez imi puteti da niste sfaturi multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Cjay a răspuns:

Pai poti sa fii mai feminina sa iesi cumva in evidenta, uitate in ochii lui sa ii atragi atentia uitate in ochii lui pana el nu se mai uita, cand treci pe langa el salutal si usor usor o sa vina la tine, dar incearca sa faci ceva mai diferit decat restul fetelor ca sa ii atragi atentia!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce o sa scriu nu este un sfat este o parere, nu cred ca procedezi bine sa-ti faci prieten din scoala si cel mai rau de langa clasa ta deoarece vei avea parte de multe surpize nu prea placute din partea unora pe care ai/le crezi prieteni/prietene, gelozia si invidia sunt surori si provoaca numai scandaluri

| jiyoon23 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca-s foarte geloase asa zisele mele prietene dar nu ma intereseaza ce zice lumea fiindca il iubesc enorm mi se taie respiratia cand il vad sau ma gandesc la el si nu-mi pot lua ochi de pe el raman practic blocata pana imi dau seama ca se indeparteaza il iubesc prea mult ca sa il las sa fie cu alta mi se frange inima daca ar fi cu alta deci multumesc pentru parerea ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru jiyoon23):

Imi poti spune ce varsta aveti?

| PerfectInsanity a răspuns:

Hmmm, da, mai bine nu iti faci iubit din scoala, e nasol cand va certati.

| jiyoon23 explică (pentru PerfectInsanity):

Asta no sa se intample

| PerfectInsanity a răspuns (pentru jiyoon23):

Aha, deci tu te gandesti ca gata, cu asta te casatoresti! Hai fii serioasa