| PinkSky a întrebat:

imi place mult de un baiat si el a zis ca ma place doar ca mereu e rece cu mine si vorbeste doar daca ma bag eu in seama cu elsigh
Am incercat sa petrecem mai mult timp impreuna dar ma refuza mereu...Si ma tot face geloasa cu o prietena de-a mea.Nu stiu ce sa fac ma tin de o luna dupa el.sad
Sa renunt?:-s

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu te baga in seama? o fi timid.dar nu prea cred asta.cel mai bine e sa-l ignori.ai sa vezi apoi cum va fi situatia.nu te`ai gandit poate el o place pe prietena ta si se joaca cu sentimentele tale? sau poate o fi intr`adevar timid, dar asta nu-l impiedica sa te bage si el in seama macar putin.asta e,nu ai cum sa patrunzi in mintea omului sa vezi ce gandeste! ignora`l o vreme,nu te mai baga cu el in seama si ai sa vezi cum reactioneaza. daca vine la tine, e foarte bine, daca nu.iar e bine! o sa apara altul mai bun! bafta.

2 răspunsuri:
| DJDumy a răspuns:

Poate vrea sa te faca sa te simti prost pentru ca stie ca il palci si dupa cum ai zis e mitocan si te face cu pr ta laughing e soda treaba eu zic sa iti vezi de treabawinking

| UrsuRares a răspuns:

Poate vrea sa faci tu primul pas thinking