| Zooy_Rebeca_1992 a întrebat:

Imi place un baiat la nebunie din clasa, la inceput nici nu ne salutam, dar acum mai comunicam (azi mi-a dat like la poza de profil de pe facebook big grin). Problema este ca el tot sta cu fetele de a VIII-a (noi suntem a VII-a) si acum 2 luni a avut o relatie cu o alta colega. Am incercat sa-l fac gelos cu un alt coleg-nu a mers, am incercat sa nu-l bag in seama-nimic. Probabil acestea sunt semne ca nu ma place si ca nu am sante si sa-mi fad de alt tip sau mai exista o speranta?

Răspuns Câştigător
| Bdtd04 a răspuns:

Pai tu cat de bine il cunosti? Eu as zice mai intai sa devii buna prietena cu el... pana la urma asa incep toate relatiile.Iar dupa un timp (daca simti ca s-a atasat si el de tine si crezi ca simte ceva pentru tine) ii spui ca tie iti place de el... si ai vrea sa fie ceva mai mult intre voi. Iar atunci va depinde de el daca va face pasul urmator sa nuwinking

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un,,like,,nu inseamna ca te si place in sensul ca ar vrea sa aiba ceva cu tine, eu zic sa nu iti faci sperante

| Azµre a răspuns:

Vorbește mai mult cu el, discutați despre hobby-uri despre orice, apropiete de el numai așa poți scoate ceva de la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nu te vede... incearca sa te machiezi extrem de bine sa ii atragi atentia imbraca-te cat mai provocator si incearca sa devii cat mai greu accesibila pentru altiiwinking si pentru el intr-o anume masura sa ii dai impresia ca te impresioneaza sau ca e in competitie cu altii din jur. si atunci s-ar putea sa te bage in seamawinking