| LeeHyoWook a întrebat:

Deci, problema este ca, mie imi place de un Baiat din scoala mea, ne vedem zi de zi pe coridor, ne salutam, vorbim pe mess ne intelegem bine thinking, si mereu cand trec pe langa el, se uita la mine thinking, Povestea a inceput asa, Mie imi place de el, si acum 2 zile inainte sa fim prieteni, mi-a lasat un like la o poza de pe facebook, apoi si eu i-am lasat, si mi-a multumit, oh go on apoi seara in aceeasi zi cand am ajuns acasa, i-am lasat un comm la o poza, iar el mi-a cerut id-ul meu, si de atunci vorbi, ieri m-am inaltnit cu el am mers cu el pana la clasa, el era in spatele meu cu coleguso eu eram cu o colega iar aceea fata, mi-a spus ca el, se uita la mine si ii spunea lui coleguso de mine, si eu nu stiu ce sa mai cred, e un baiat de genu : Dragutzzz, Adorabil, avem multe in comun, si e genu de baiat care petrece timp cu fete, Si chiarrr nu stiu ce sa mai cred! Fundaaa crying(

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Buna,pai acum depinde, probabil ca are mai multe admiratoare,daca sta cu fetele cred ca le stie slabiciunile fi atenta ori vrea sa te vrajeasca,ori te place,acel like de pe facebook poate a fost numai ca sa iti atraga atentia,sa nu ii cazi in plasa din prima,observa'l si cu alte fete si vezi cum se poarta,daca se poarta cu ele ca si cu tine s'ar putea sa vrea sa fiti doar amici sau ceva de genu,daca cu tine se poarta mai special face gesturi sau asa e posibil sa te placa, nu iti da sentimentele pe fata din prima, lasa'l pe el sa faca primul pas dupa cum l' ai caracterizat nu cred ca e genul "foarte timid". Deci ai rabdare. Succes! happy

1 răspuns:
| choocoo a răspuns:

Ii foarte aiurea.incearca sa vb mai mult timp cu el.i convinge-l sa spuna ce simte pentru tinewinking