| TiaFCRB a întrebat:

imi place un baiat si nu stiu daca el ma place.nu vreau sa ma dau mare pe langa el dar ma cunoaste si ma mai imbratiseaza sau ma pupa pe obraz.sunt blonda am ochi albastri. nu ca mas lauda dar am si nasul; drept pentru mine sunt perfecta.Nu cred ca conteaza lucul ci IQ. dar sunt si desteapta si stie ca am 10 pe linie.va repet nu ma laud. ce pot sa mai fac.(cand il vad trebuie sa plec pentru ca nu stiu ce sa-i spun.

Răspuns Câştigător
| Darius19002 a răspuns:

Buna. Pai nu mai pleca si incearca sa vorbesti cu el, deschide tu un subiect, afla ce lucruri aveti in comun si vorbiti despre ele. Daca nu aveti nimic in comun afla ce ii place lui si documenteaza-te despre formatia / echipa etc. si vorbeste despre ele. Sau spune-i ca tu esti mai timida. Asa si-ar da seama ca el ar trebui sa faca primul pas daca te place. Oricum incearca sa petreci mai mult timp cu el. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy