| farapoveste a întrebat:

Imi place de un baiat.
Este in aceeasi clasa cu mine in a8a.
Sora lui tot in A8A suntem cele mai bune prietene.
Este asa frumos inalt ochi albastri alb etc.
Ma intreb daca m-ar placea.
Eu am parul negru, ochi maro, inalta si slaba, cea mai desteapta din clasa.nu ma laud
Deci credeti ca as avea vreo sansa?
Stiu ca in clasa I m-a cerut de iubita!
Dar eu am spus nu ca eram prea tanara!
Ce hazliu!
Dar problema e ca o alta prietena din cls A7A il place. Ea e inalta, slaba, blonda, ochi albastri.
Cred ca nu voi putea fi ca ea.
Deci va rog niste sfaturi, ceva?
La anul nu ne vom intalni el va fi in Constanta, iar eu in Tulcea.
Pup maaare!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Soarta va decide daca sufletele voastre sunt sau nu..., suflete pereche si destinul lor este cel de a se intalni si a seuni/intregi. happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incearca si vei vedea

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca nu-i timp de iubiti, acum in prag de examen de capacitate.
Oricum drumurile voastre se despart in cateva luni, deci, nu este cazul sa faci nimic.
Oricum nu poti face nimic, daca baiatul nu face primul pas sa-ti spun ca te place. Poate si el se focuseaza pe scoala si nu este interesat acum de fete.

| Sofer a răspuns:

Sigur ca o sa te placa. Încearcă numa.

| siriusblack98 a răspuns:

Vaaaai cat de dragalaaas...o sa borasc pranzul de la atata dragalasenie.Am si eu o dilema de genu', imi place o masina, un land rover din 2010 la 6000 de euro, sunt inalt, saten, ochi caprui iar proprietara lui este scunda, blonda si cu fundul bombat.Intrebarea mea este:oare masina are distributie pe lant sau pe curea?