| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? fizic:sunt blonda (inchis), am 1, 59m si 42 kg, ochi capruietc, moral:sensibila, desteapta(nu vreau sa ma laud)prietenoasa si nu imi place deloc cearta

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Inteligenta nu?

| ganeaa a răspuns:

Sa nu te superi dar ce cred cei de langa tine ce crezi u despre tine? esti o persoana la fel ca noi.fii tu insati nu mai ''lauda''happy

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Nu prea pot sa am nici o parere despre tine pentru ca nu te cunosc personal. dupa cum te`ai descris u pari o fata draguta.dar mi se pare stupid sa pui intrebari despre cum cred ceilalti ca arati u mai ales pe T.P.U.mai degraba intreaba o prietena, o colega ceva.si data viitoare pune si u o intrebare care o sa iti foloseasca.o intrebare la care vrei sa afli rasp si nu stii.
Sper ca ai inteles.si acum fara supararewinking

| Claudiu2011 a răspuns:

Am un raspuns sincer din inima.anuntu tau se potriveste perfect la matrimoniale.

| niku93 a răspuns:

Cati ani ai?

| Elenna219 a răspuns:

Fara suparare dar este o intrebare stupida!

| AnduZy a răspuns:

Esti O.ca., Vei avea succes daca continui tot asa :*winking