| SetYourselfFree a întrebat:

Buna,imi puteti da o idee unde as putea face dragoste cu prietenul meu, acasa la mine ma tem sa nu ma prindă mama.Sa inchiriezi o camera la hotel e foarte scump la mine in oras.La el nu ma pot duce ca sta la tara si e cam departe.Idei?

12 răspunsuri:
| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Spui ca nu te-ai duce pana la el pentru ca sta foarte departe si la tara, dar la faptul ca si el trebuie sa se deplaseze nu te-ai gandit? Poate exista varinata sa aveti loc la el, si atunci ar merge deplasarea ta pana acolo. Daca totusi tii musai sa vina el la tine, exista multe variante precum moteluri mai ieftine la care poti sa inchiriez o camera fix pentru treaba aceasta.
Mult succes!

| sunt0anonima a răspuns:

Vorbește cu o prietena de-a ta ai cărei părinți nu sunt acasă tot timpul. Sau risca la tine acasă.
Aveți grija de voi, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In masina lui. In nici un caz la altii acasa deoarece va pot compromite, aceia putand pune camere ascunse ca sa va filmeze.
Cunosc eu persoane pățite.

| Cheo0S a răspuns:

De ce stai cu el daca iti e frica sa nu stie mama ta ca faceti asta? Cati ani ai 13?

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Si-au meritat-o.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti sigura ca vrei sa scapi de virginitate, cu copilul asta?
El are 20 si nici un gand sa aiba partnera pe viata sau sa se insoare acum, vrea doar sex si cand se satura se muta la alta.
Tu ai 22 si ai vrea sa-ti incepi viata sexuala cu cineva pe care-l iubesti si pe care l-ai vrea partner pe viata, asa-i?
Eu spun sa te mai gandesti inainte sa faci pasul asta, ca baiatul cu care estia cum, nu este barbatul vietii tale!
Sper sa nu ai regrete ca ti-ai daruit fecioria cui nu trebuie.

| Sofer a răspuns:

Nu te prinde dacă nu e acasă. Închizi ușa la camera și dai bice.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sexul se face cand esti casatorita, ori tu nu esti asa ca nu este momentul acum sa faci sex, mai asteapta.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu aveti unde sa faceti sex, renunta la asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o pensiune sunt preturi pentru toate buzunarele

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dar iubitul tau nu are masina sa te duca la el?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca e barbat adevarat plateste el hotelul