| iflirius a întrebat:

Imi puteti spune cum se fac $ pe lady popular? Funda pentru cel mai rapid raspuns! :*
[scuze de categorie, dar este cea mai acccesata]

Răspuns Câştigător
| munckyfuncky a răspuns:

Buna.

Poti sa faci bani de la iubit,de la jocuri, de la provocari, da ca nu la-i folosit ai un vocher de 100 de diamante pe care ii poti transforma in banii cash.La inceput, daca te ajuta cu ceva, ai 8 diamante pe care in poti transforma in bani 980 $.Nu uita de banca, pentru ca dupa 100 de zile ai un vocher {un credit} de 100 diamante. FUNDA!

| iflirius explică (pentru munckyfuncky):

Multumesc mult, insa cum pot transforma vocher-ul in bani cash, si mai exact unde il gasesc?

1 răspuns: