| ubytha a întrebat:

imi spuneti si mie niste exerciti pentru a avea un fund cat mai bombat in scurt timp?
plss dau fundita love struck
scuze ca postez aici big grin dar am nevoie neaparat

5 răspunsuri:
| Sophie_6140 a răspuns:

Cel mai simplu exercitiu pentru tonifierea muschilor fesieri este sa-ti incordezi muschii feselor de cel putin 20-30 de ori pe zi. Functioneaza.winking Dar pentru a mai si creste trebuie sa si manancihappy

| claudiu89 a răspuns:

Sunt exercitii pentru fund, in cat mai scurt timp? nu prea exista asa ceva, nu trebuie sa te grabesti ci doar sa faci in fiecare zi, si daca omiti o zi, sa recuperezi tot timpul antrenamentul.

Poate ca sa-l ai in scurt timp trebuie sa lucrezi mai mult dar obosesti si trebuie sa faci in fiecare zi. Eu recomand

http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poti sa incerci asa: cand stai la calculator poti sa stai cu picioarele indoite sub fund...stiu ca e putin cam durereos daca stai mult. dar am inteles ca functioneaza. succes:*. Fundaa?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa tio tragi in fud si iti creste fundubig grinhappy