| Leonardo111 a întrebat:

imi spuneti va rog cei ce ati citit povestea sobieski si romanii care este ideea principala si care sunt personajele deoarece am cautat povestea peste tot dar nu am gasit va rog frumos ajutati-ma. dau funda+vot scuzati de categorie dar nu primesc raspunsuri la alte categorii

1 răspuns:
| GandaceLuL a răspuns:

Citeste-o si tu ca nu are decat vreo 5 pagini. nu suntem slugile tale ca sa iti dam noi personajele si ideile principale. loool