| Leonardo111 a întrebat:

Buna TPU va rog frumos spuneti-mi idea principala si personajele la urmatoarele povesti tom sawyer print si cersetor povestea unui om lenes sobieski si romanii va rog frumos am mare nevoie de ajutot dau funda va implor ajutati-ma scuze de categorie va rog e urgent va rog nu va vie sila sa raspundeti

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

"Ideea" ar fi sa pui mana sa citesti. Doar asa, n-ai mai scrie "idea"!

| SociallyDepressed a răspuns:

Citeste cartea si scoate singur ideile principale si personajele.Noi suntem aici sa oferim ajutor nu sa facem teme.