| EuTeIubescBa a întrebat:

Buna imi ziceti zi mie, ce mesaj sa i transmit celui care m-a distrsu, mi-s rupt inima. Sa fie un mesaj care sa il doara, sa il atinga putin. multumesc. cel mai frumos mesaj funfita

Răspuns Câştigător
| pinky2505 a răspuns:

Vad ca iti place sa te joci cu inima mea, dar si ca nu te deranjeaza ca ai distrus-o. credeam ca tu esti diferit, dar se pare ca m-am inselat: esti la fe ca toti ceilalti. inca nu imi vine sa cred ca te-ai purtat asa cu mine. sunt sigura ca in ziua in care cineva iti va frange inima, iti vei aminti de mine si te va mustra putin constiinta dar va fi prea tarziu.
fundita?

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Depinde motivul pentru care v-ati despartit! Daca te-a inselat, sincer nu merita sa iti bati capul!
Spune-i doar ca roata se va intoarce! Si ca nu merita-i asta!
Nu ii arata ca suferi! Barbatii ca el adora sa ne vada la pamant!
Bafta pupici!

| deeadragutza2 a răspuns:

Te crezi destept dar dragostea e o lectie pe care nu ai putut-o invata niciodata; si dragostea e cea mai importanta lectie pentru a fi fericit. Nu te mai pot ajuta asa ca merg mai departe. Adio inima care te iubeste nu merita sa o minti niciodata... mai bine ucide-o, caci pe buzele iubitului mincinos sta otrava care ucide cel mai chinuitor. Nici o floare nu e prea frumoasa ca sa nu fie rupta pentru tine, dar oare o inima nu este prea speciala ca sa fie zdrobita pentru placerea ta?
Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum... am suferit prea mult ca sa te iert si acum.Adio!
Cred in iubire, in tine nu cred - acesta e mesajul meu de despartire.