| Sellenophile99 a întrebat:

Buna, in aceasta seara minunata am facut dragoste cu iubitul meu, momentul a fost intens si ne-a luat valul. La final, a ejaculat pe mine si a sarit peste tot, inclusiv in ochi. Ochiul stang mi s-a inrosit si pare destul de iritat. Credeti ca vor fi efecte adverse? Vi s-a mai intamplat? Va rog sa ma ajutati deoarece acum nu mai vrea sa facem dragoste decat protejati ca sa evităm astfel de lucruri, iar mie nu imi convine. Dau fund

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

''Vi s-a mai intamplat?''
La ochiul dreptwinking

| Sellenophile99 explică (pentru alina2k18):

Sora mea de suferinta ♡♡

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu te astepti ca cineva sa-ti creada povestea asta, prost inventata?

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca ai somnul mult prea agitat agitat din moment ce te-ai trezit si nu ai ratat ocazia sa relatezi un astfel de vis. rolling on the floor

| Sellenophile99 explică (pentru corbulalbrosu):

Daca ignori felul in care am relatat si te gandesti mai bine, pare veridic, nu? Serios acum, chiar mi s-a intamplat asta. Fix in ochiul stang. Mi-a trecut roseata dupa vreo 20 de minute.

| mihai69 a răspuns:

„Dau fund"
===
Vreau și eu!
winking
În fine - despre problema ta: se clătește cu apă curată și în scurt timp ești ok.

| Sofer a răspuns:

Inchide ochi cand sare laptele pe tine.

| sofisis a răspuns:

Da. Mi s-a intamplat. Te speli si trece...

| ywar a răspuns:

Are tinta baiatul! Data viitoare sa te rezolve pe fata. are efect cosmetic remarcabil.
Cred ca voi nu aveti ce face. Se apropie evaluarile si voi o ardeti cu povesti inventate pe site-uri.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Spalai bine cu apa si gata

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Iti trece in douo ore. Am patit si eu? E una din pataniile amuzante care le povestesc doar partenerului. Da in fine. Nu iti fa griji. Iti trece in maxim douo ore. Pune vata cu apa rece sa te calmeze.