| gherasimdelia18 a întrebat:

am un pechinez de 3 luni care in ultima vreme are ochiul stang inrosit si o umflatura pe ochi care pare ca se mareste.Stie cineva ce problema are?

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Probabil sa fie de la curent. Cere-i sfatul unui veterinar.

| Jimtheghost a răspuns:

Salut! Eu cred ca ar trebui sa-l duci la un medic veterinar. Daca umflatura se mareste inseamna ca nu e ceva ce trece de la sine.

| Pisiicuta a răspuns:

Hey.Eu cred ca este o infectie sau o alergie.A patit asa si catelul meu.Peste cateva zile i s-a retras dar eu iti recomand sa mergi la medic.
Insanatosire grabnica micutului :*