| Alexandra_7038 a întrebat:

in clasa la mine sunt 2 baieti Razvan si Antonio. Mie imi place de Antonio din clasa 1 iar elstraight face. La Razvan ii place de mine da mie nu ala nu stie sa citeasca si 3x9=72.nu stiu ce sa fac pentru ca Antonio ii cuplat cu cea mai urata fata din toata clasa pentru ca Razvan eu combinat ca sa ma combin eu cu el da mie inca imi place de Antonio si nu stiu ce sa fac.sa nu mai imi placa sau sa imi placa in continuare.
Help?big grin?
Fundita

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Daca e cuplat cu cea mai urata fata din clasa nu inseamna ca nu are gusturi, ci ca nu se intereseaza de aspectul fizic, iar asta e foarte bine.
Gandeste-te ca poate Antonio si fata aceea chiar se plac, iar tu acum te gandesti [mai mult ca sigur] cum l-ai putea face sa te placa pe tine. Eu m-as gandi de doua ori in locul tau. S-ar putea sa iti reuseasca, sa ii desparti, sa fii cu Antonio, sa va mearga bine si intre voi mai apoi sa intervina alta persoana. Atunci cum te-ai simti?
Cred ca ar fi mai bine sa treci peste. Poate fi destul de usor, trebuie doar sa interactionezi cat mai putin cu el, sa deschizi ochii si sa ii observi si pe ceilalti.

8 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Las-o balta oh go on uita-l si in plus ai spus cumva clasa I? :o

| chandnisharma a răspuns:

Clasa? aaa deci esti la scoala? asa s-o scrie acum si noi nu stim. Acum 3x9 nu mai este egal cu 27 dar cu 72, moda asta...
Dintre baieti eu zic sa ii dai incolo pe amandoi, mai asteapta sa cresti.

| Nicoleta a răspuns:

Clasa a 7-a zici?:O:O
woow. mai invata sa scrii!

| xellos a răspuns:

Nu prea am inteles multe din gramatica ta dar am sa incerc sa iti raspund pentru fundita aceea.

Pai daca iti place de Antonio si el e cuplat cu cea mai urata din clasa nu cred ca iti va fi prea sa te "combini" cu el.

Din ce am mai inteles esti combinata cu repetentu clasei Razvan nu prea am inteles de ce.

Deci ceea ce iti propun este sa il combini pe gagicatu Razvan cu urata aia si Baga-te pe Antonio ca vad ca la voi se combina la nimereala.

Deci fundita?

Apropo sunteti macar in clasa a 4-a? la ce va trebuie combinatii la varsta asta? Pune mana pe carte si lasa baietii peste cativa ani.

| Beby7 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sal lasi pe Antonio ala pentru ca daca s-a cuplat cu cea mai urita fata atunci nu prea are gusturi ar trebui macar sa incerci cu Razvan sau daca gasesteti pe altcineva. cred ca ar trebui sa-l uiti pe antonio ala sau sal asteptilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Alexandra, daca eu as intra in asemenea incurcatura mai intai las face pe Razvan gelos siapoi cred ca el ar incerca sa te faca pe tine geloasa, prefate ca nu te intereseaza de el.

HanaMontana

| Alexandra_7038 explică:

59anataS a răspuns:
Las-o balta oh go on uita-l si in plus ai spus cumva clasa I? :o
Declară răspunsul câştigător
Imi place de el din clasa 1 si is pe a 7...

| DeyuTzu_1847 a răspuns:

Cand esti in preasma lui (Antonio) incearca sa fii tu insuti.sa nu te panichezi. Spune-i la Razvan in fata ca nu il placi ca placi pe altcineva, fara mai multe detalii dar incearca sa ii spui in cat sa nu il doara. iar la Antonio incearca sa fii cat poti de bine Tu Insuti, iar fata aia urata, nu te cunosc si nu te-am vazut nici odata, dar cred ca ai mai multe sanse in fata ei.

Salut!

Funda?big grin