| alicebella a întrebat:

Help! deci este un baiat razavan tot clasa 6a ca mine care ma place si vrea sa fie cu mine, dar si varul lui de clasa a7a ma place si vrea sa fie cu mine. CE FAC? pentru. ca sincer, varul lui razvan, bogdan e sa zicem mai gentalman decat razvan!thinking dau funda la cel mai dragut raspuns:*

Răspuns Câştigător
| serendipity8300 a răspuns:

Fii sincera cu tine de cine iti place mai mult cine iti face inima sa bata mai tare si chestii de genu daca nu reusesti sa-ti dai seama poti da cu banul si daca esti dezamagita de ce a iesit inseamna k opusul, celalalt baiat e cel pe care il placi.

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai asteapta cateva zile si o sa vezi pentru cine simti ceva cu adevarat. asa mi s-a intamplat si mie si mi-am dat seama ca pe una nu o placeam, era doar draguta, insa gandul imi statea tot la cealalta. vezi cu care ti-e mai greu sa vorbesti, pentru acela simti cv. nu te grabi, timpul iti va spune. poate nu placi pe niciunul dintre ei. bafta!

| vipande11 a răspuns:

Dai pe bogdan draga tongue

| scuipanela a răspuns:

Bagate pe varsuu. pentru ca e si mai mare.

| saba7 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "vrea sa fie cu tine" fiind clasa a 6a ar trebui sa alegi pe cineva mai mare ca tine. Apropo care dintre ei ti au luat cadouri mai frumoase?

| alicebella explică (pentru saba7):

Aaa cadou frumos de la bogdan

| Uzylik a răspuns:

Poate nu te place decat unul si celalalt vrea sa se puna cu tine. pentru al oftica pe celalalt ( app tot ce e mult prea frumos pentru a fi adevarat e o prostie...sa te placa 2 baienti si ei mai fiind si veri...happy e la mintea cocosului.winking