| acadeauacusurprize a întrebat:

in curand va veni vara si as vrea sa slabesc si eu maxim15 kg ceva idei am acasa banda de alergat dar nu am bicicleta sa ies in parca si ceva diete sa dea rezultate

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Http://www.infoslabire.ro/......-zile.html

Aceasta dieta da rezultate 100% DAR! SA NU MANANCI ALTCEVA DECAT CE SCRIE ACOLO! Trebuie respectata cu sfintenie dieta.

2 răspunsuri:
| DeepLooking a răspuns:

Ai putea sa iti mai iei o prietena si sa va duceti la sala.Eu am inceput acum doua saptamani aerobic si este demential! Muzica iti da energie,iar la final iti pare rau ca ai terminat. In zilele fara sala(sambata si duminica) fac exercitii acasa, ca nu pot sa stau degeaba, m-am obisnuit sa ma misc. Iar rezultatele incep sa apara.Recunosc ca nu am tinut si o dieta, ca sunt tare pofticioasa, dar am slabit putin. Daca tu ai si banda de alergat e perfect! Sper ca ti-am fost de ajutor.puphappy

| XXX_9986 a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci multa paine (sau mananca paine integrala) si sa nu cumva sa mai mananci seara dupa ora 6winking
Nu te incurca cu diete stricte ca astea nu functioneazaa laa tooti, daca aii banda de alergat asta iti este de ajuns, alarga si u de 2 ori pe zi si ai sa vezii ca rezultatele vor fii foartee promitatoareewinking