| GabyNt a întrebat:

Bună,

În noiembrie împlinesc 25 de ani. Nu am avut niciodată o iubită, nu am săturat niciodată o fată.
Sunt deprimat fin acest motiv. Îmi plac fetele la nebunie.

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Nu renunta, incercarea moarte n-are

71 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Felicitări
Și întrebarea este...

| Werrich a răspuns:

Baftă!

| Pantagruel a răspuns:

N-ai curaj

| GabyNt explică (pentru mihai69):

Mi-am spus oful. Nu am pus neapărat o întrebare

| GabyNt explică:

Credeți că mai pot găsi o fată la vârsta asta?

| Pantagruel a răspuns (pentru GabyNt):

Omule, trage aer in piept. Fii barbat. Sunt de toate pentru toti pe Pamantul asta. Vine si randul tau. Nu e motiv de rusine ca nu ai gasit inca pe cineva. Cine cauta, gaseste.

| Werrich a răspuns (pentru GabyNt):

Nu mai găsești, e prea târziu. Pare rău.

| MPersephone a răspuns:

Si asta e unicul scop al vietii tale? Sa gasesti o iubita si gata? Ce ii vei oferi tu? Disperarea si deprimarea ta? Atitudinea asta e motivul pentru care esti singur.

| GabyNt explică (pentru MPersephone):

Sunt deprimat doar când stau în pat, pe stradă, pe unde călătoresc și la muncă nu sunt așa

| GabyNt explică (pentru Pantagruel):

De 3-4 ani tot caut pur și simplu nu găsesc.

| GabyNt explică (pentru Werrich):

Eu tot sper

| GabyNt explică (pentru MPersephone):

Pai nici la ștrand nu mă pot duce deoarece nu am cu cine. Prietenii ( 7 pe care îi am ) toți au iubite, unii căsătoriți unii, logodiți, uni cu copii. Nu mai pot ieși cu ei ca acum câțiva ani.

| GabyNt explică:

Problema e că am fost timid și fără curaj. Nu am tată de la 7 ani a murit.

| alexalx1234 a răspuns:

Îmi pare rău să îți spun dar mai bine le lași. Tot ce știu fetele e să își bată joc de sentimentele băieților și să îi radă de bani. Încearcă să îți găsești un hobby și sigur nu îți va mai fi gândul la ele.

| Werrich a răspuns (pentru GabyNt):

Ai auzit de Publi24 secțiunea Matrimoniale? Acolo sunt pe alese.

| GabyNt explică (pentru Werrich):

Da știu, pai am fost de multe ori, în multe orașe. Nu sunt virgin. Dar acele fete ( imi este milă de ele le compătimesc ) sunt curve. Te duci la ele ca client. De una chiar m-am îndrăgostit am numărul ei. Dar problema e că nu am mașină. O astfel de fata vrea clar mașină.

| Werrich a răspuns (pentru GabyNt):

Te-ai gandit sa o intrebi daca vrea sa o iei sub protectie? Sa nu fie hartuita, abuzata?

| GabyNt explică (pentru Werrich):

Adică eu nu am avut succes la gagici și tu zici sa ma fac pește? Dacă o iau o fac să renunțe la prostituție. Ea a zis că pshic nu mai poate face asta am întrebat-o eu. E o fata tânără și frumoasă de 22 de nu am întrebat-o cu a ajuns să facă prostituție că să nuno deranjeze sau să o răscolească sufletește întrebarea mea.

| Werrich a răspuns (pentru GabyNt):

Daca nu pretinzi bani de la ea pentru faptul ca o ajuti nu cred ca este proxenetism.

| GabyNt explică (pentru Werrich):

Nu contează, eu nu sunt de acord cu prostituția deoarece am două surori, am mamă, am verișoare. Nu cred ca unei fete îi place să sugă 4-5-6 ciocane pe zi ale unor necunoscuți. Eu am fost la ele de nevoie ca să imi depășesc acea timiditate excesivă ( un fior care mă bloca ) pe care o aveam în preajma unei fete.La toate când am ieșit pe ușa le-am urat ieșire cât mai rapidă.

Acest domeniu există din cauza bărbaților care merg de VOIE care sunt mult mai mulți decât cei care merg de NEVOIE ( cum sunt eu ). Șeful meu de exemplu are 40 de ani are bani, casă, trei copii cu două femei, mașină, are funcție, succes la femei, sex appel etc și tot merge la prostituate din cauza acestor " bărbații " există prostituate ( niște fete distruse psihic și mai apoi fizic ).

| MPersephone a răspuns (pentru GabyNt):

Nu ai raspuns. E unicul tau scop in viata de a gasi fete? Si ce poti oferi tu unei fete?

| GabyNt explică (pentru MPersephone):

Da, nu pot trăi singur. Vreau familie, vreau copii. Eu asi ține-o și în puf. Bani am cât de cât deorece lucrez si am salariu ok. Îmi plac plimbările am fost vara asta in multe orașe in țară ști ce cumplit e să te plimbi singur, sa bei un suc pe bancă că la terasă îți este rușine să stai singur.Ști cum e ca toți cunoscuții, neamurile, prietenii sa mă întrebe daca am gagică si sa nu mai știu ce să le raspund. Am o pasinuni multe dar nu pot să le fac singur. Până acum doi ani ieșeam cu băieții prietenii mei dar acum ți-am spus toți au iubite.

| wrzzer123 a răspuns:

Poate ca esti urat?

| GabyNt explică (pentru wrzzer123):

Nu sunt
Doar că am avut o hiperemotivitate în preajma fetelor, acum mi-a mqi trecut.
Să-ți povestesc un moment de hiperemotivitate.

Acum doi ani ( 22de ani) mi-am schimbat locul de muncă. Tot aici lucrez și acum Lucrez într-un depozit fac și muncă fizică și intelectuală. Am rămas in birou la calculator cu colega ( o fată tânără și frumoasă mai mare ca vârstă ca mibe cu vreo 4 ani) să-mi arate cum se fac niște rapoarte. Atunci eu stăteam la calculator ea lângă mine pe scaun. Eram concentrați pe acele rapoarte. Pur și simplu m-a cuprins un fior pe care nu-l puteam controla transpirație, înroșit, bâlbâit etc. Acum mi-a mai trecut aceate emoții excesive pe care nu le-am avut eu ci îmi veneau din subconștient. Din cauza acestor emoții nu am luat permisul.

| GabyNt explică (pentru wrzzer123):

Plus că nu am tupeu și curaj de exemplu la școală, la liceu abia aveam curajul să cer voie la baie. Probabil că mi-a lipsit tatăl de la 7 ani a murit.

| GabyNt explică (pentru GabyNt):

Curaj în sensul de a cere ceva de la oameni, se exemplu nu am avut curaj să cer bani de la bunica ( RIP avea bani ),
Am o teamă din subconștient în preajma oamenilir mai ales cei care îmi pot oferi ceva. Și la instituții de stat la acele funcționare plictisitoare aveam o teamă. să mă duc. Nu știu de ce.

| SadBoyForever a răspuns (pentru GabyNt):

Eu am 28 de ani și sunt virgin.

Te înțeleg cum te simți mai ales din cauza faptului că eu sunt mic de statură și arăt a copil ceea ce face fetele să fugă de mine ca dr@cu de tămâie.

| GabyNt explică (pentru SadBoyForever):

Trebuie să mergi la curve te va ajuta

| GabyNt explică (pentru SadBoyForever):

Ai Facebook dă-mi un mesaj în privat, eu nu pot.

| Emilian65 a răspuns:

Daca iti plac fetele, de ce nu iti gasesti o fata cu care sa ai o relatie frumoasa?