| PiTBulll1998 a întrebat:

Bună,am 20 de ani și n-am avut o iubită niciodată pentru ca sunt timid și nu prea știu cum să mă comport cu o fată dacă o plac, nici măcar n-am sărutat o fată vreodată, ce sa fac? Voi ce credeți?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai avut ghinion sa nu te bagi cand erai mai mic pe una. Ar fi o solutie destul de profitabila pe termen lung, poate definitiva si irevocabila. O partenera ca asta https://images.app.goo.gl/yg5N9KuFc4gpBUhF9 alaturi de tine, o poti misca cu o platforma cu 4 rotite mici prin casa dar trebuie sa ai putere sa o ridici pentru dus, imbracat.

| sierra1 a răspuns:

Apare ea probabil din mediul in care te "invârți" - școală, facultate, serviciu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În momentul acesta când citești ce scriu eu aici ești timid? Adică acum, ți-e teamă de ceva? Dacă da, cum simți teama?
Să mă contactezi în privat sau printr-o felicitare și rezolvăm.

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Nu iti mai face griji ca nu e nicio problema daca nu stii sa te comporti cu o fata.Eu am 23 de ani si sunt in aceeasi situatie ca tine.
Eu zic sa te linistesti si sa nu te mai gandesti la treaba asta.
O sa apara intr-o zi si o prințesa pentru tine.
Nu e capat de lume daca nu stii sa te comporti cu o fata.