| anonim_4396 a întrebat:

in primul rand scuze categoria dar e cea mai vizionata.
As vrea sa stiu la ce liceu din brasov se intra cu media 8.06
Dau funda love struck

3 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

1 - colegiul de stiinte ale naturii 'emil racovita' brasov - 9.21

2 - colegiul de stiinte 'grigore antipa' brasov - 9.21

3 - colegiul national 'andrei saguna' brasov - 9.15

4 - colegiul national de informatica 'grigore moisil' brasov - 8.67

5 - colegiul national 'doamna stanca' fagaras - 8.58

6 - colegiul national 'dr. ioan mesota' brasov - 8.49

7- colegiul national economic 'andrei barseanu' brasov 8.49

8 - colegiul national 'radu negru' fagaras - 8.48

9 - colegiul national 'unirea' brasov - 8.43

10 - liceul 'andrei muresanu' brasov - 8.29

| ღClauuღ a răspuns:

-Colegiul National Economic "Andrei Barseanu" brasov Servicii Comert 8.05

| Sunshinexd a răspuns:

Buna! Cu media 8.06 se intra la Unirea - filologie [bilingv spaniola] dar media cu care se intra mai exact aici este 8.03, si mai sunt licee sub media e care o ai tu de exemplu la LSN[Liceul De Stiinte Ale Naturii] cu 7.77 si tot la liceul acesta e la profilul Stiinte Sociale 7.86 eu iti zic liceele la care te-ai incadra tu thinking, in rest sunt medii de la 9.67 la 4.14 laughing, a da si mai este la CNE Andrei Barseanu profil economic [un profil foarte bun] cu media 7.88! Sper ca ti-am fost de ajutor! O seara placuta in continuare! happy