| MrCaNaByS a întrebat:

Salut, mi-am calculat media si mi-a iesit 8.06. As vrea sa intru la un liceu teoretic cu care anul trecut s-a intrat cu 8.06. Ce sanse am sa intru la acel liceu?

Răspuns Câştigător
| FaraSareDoi a răspuns:

Nu îți pot prezice dacă ai șanse sau nu. Ar putea exista posibilitatea ca tu sa intri, însă depinde foarte mult dacă vor opta anul acesta mai multi copii pe acel profil/liceu la care vrei tu...
La ce examene au fost date, sigur se vor găsi copchii cu note hiper-mari.
Important este sa ai cât mai multe opțiuni, sa nu riști sa ramai nerepartizat/a. In orice caz, nu pierzi nimic dacă pui și liceul respectiv pe lista! Bafta.

2 răspunsuri:
| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu a răspuns:

Poi trebuie sa ai note mari si sa te pricepi la teorii daca tot e un liceu teoretic.

| MrCaNaByS explică (pentru pitzipoancoiesidepeprofilulmeu):

Raspunsul tau nu ma ajuta cu nimic