| TPMTotiPentruMine a întrebat:

in timpul menstruatiei am intretinut relatii sexuale cu iubitulmeu. si si-a dat drumul in mine am fost amandoi de acord de fapt eu am vrutstraight face...prima oara a fost in prima zi de menstruatiesi a doua oara in a 4a zi. la mine menstruatia tine 7 zile. am sanse sa raman?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand esti la ciclu elimini ovulul nefecundat, de asta esti la ciclu, de fapt.Nu exista un ovul care poate sa fie fecundat, e in curs de formare.In concluzie, nu poti ramane insarcinata. Sper ca ti-e clar.Pe de alta parte,incearca sa eviti acest moment pentru a avea contact sexual, te expui singura la foarte multe boli, crede-ma.Nu glumi cu organismul tau, e pacat.E doar un sfat dezinteresat.

| fabiola a răspuns:

Ai sanse sa te infectezi cu vreo boala(organismul este foarte sensibil in aceasta perioada)!

| missbee a răspuns:

Nu, șansele de sarcină sunt foarte mici. Neglijabile chiar.

| unknow a răspuns:

@Lexus28, asa e! 1! are dreptatelaughing

| unknow a răspuns:

Taci si suge-o in continuare; frustrata dracu! asta e!, sa stii ca deranjeaza adevarul, se vede ca te simti jignita! si injosita! laughing penibil`o

| Lexus28 a răspuns:

Esti idioata!

| Lexus28 a răspuns:

Cred ca nu a inteles bine de ce am facut-o idioata! Ptr. simplul motiv ca face tampenii cu corpul ei inca de la varsta asta. Orice fantezii ai avea, orice, frate te gandesti la viitor si la sanatatea ta. Imi pot da seama din reactia ta ca totusi nu (te) gandesti prea mult, asa ca o sa te las in nepasarea ta pana iti distrugi si ultima farama de demnitate si bun simt. O zi buna happy

| TPMTotiPentruMine explică:

Valeu paiana la urma cum e?:-s castiu de la multe persoane ca este imposibil pentru ca totul...curge...

| TPMTotiPentruMine explică:

Ma lexus28 cauta pe internet oriunde de cu **** mea sunt eu idioata cand sunt multe multe alte femei care fac asa ceva?! esti fata cumva si ne****a? esti baiat virgin? poate imi blocheaza astia contul ca, cancerul te mananca doamne iarta`ma parca ai fost scapat/a in cap de mic/a straight face

| TPMTotiPentruMine explică:

Alessia sa ma apuci de pzdlaughing))

| Piㄨㄨy a răspuns:

Da,ai sanse! cumpara neaparat un test de sarcina de la farmacie! successtraight face

| adriana_3818 a răspuns:

Au dreptate.ei nu zic in nume de rau. dar t expui anumitor riscuri...te poti infecta cu diferite boli.incearca sa t abtii in perioada aceea.cred ca e valabil si pentru partenerul tauhappy

| Reginna69 a răspuns:

Nu

| alexutza_3153 a răspuns:

Cand esti pe ciclu eu stiu ca nu ramai daca o faci pentru ca am facut si eu si nu am ramas stai linistita