| meryyyyyyyy a întrebat:

Buna inca nu mi-a venit mi-a intarziat 6 zile am facut test si mi-a iesit negativ cu toate ca ne-am protejat

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Depinde CÂND ai făcut testul de sarcină. Acesta îţi poate arăta un rezultat eronat dacă îl faci mai devreme de 3 săptămâni de la ultimul contact sexual neprotejat. Aşadar, numără 21 de zile de atunci şi fă din nou un test de sarcină, însă cu urina de dimineaţă pentru acurateţea acestuia.
Baftă!

| liviu42 a răspuns:

Un ciclu poate intarzia din mai multi factori nu doar din faptul ca ai putea fi insarcinata. Si o raceala poate influentza.

| Ellenna a răspuns:

Iti poate intarzia din cauza unei raceli, din cauza stresului, din cauza oboselii, din cauza ca ti-ai incepu viata sexuala, sunt mai multe cauze.

| nekokami a răspuns:

Mai asteapta cateva zile. poate e doar o intarzaiere.in cazul in care menstruatia nu apare iti recomand sa mergi la ginecolog.

| meryyyyyyyy explică:

Adevaru ie ca am o saptamana de cand stau stresata dar azi vad ce/mi zice medicu multumesc tuturor de sfaturo