| cristinaramona92 a întrebat:

Buna,întrebare doar pentru femei.Ati simțit vreodată nevoia să fiți cu o femeie?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata.

| dullcat a răspuns:

Nu.

| sammie a răspuns:

Nu.

| TheGentleman a răspuns:

C'mon, toate femeile simt din când în când nevoia de a fi cu o femeie, fiindcă există discuții și dileme pe care doar femeile le înțeleg. Similar este și pentru bărbați.

De ce crezi că femeile se duc în grup la toaletă? laughing rolling on the floor

| dullcat a răspuns (pentru TheGentleman):

Pentru ca se intampla sa ai nevoie sa iti tina cineva geanta sau orice ai, multe toalete fiind fara nicio agatoare, numai pentru persoane care se duc cu mana in fund. Apoi mai este si stranger danger, pericol care fetelor le este inoculat de mici.Nu e nimic amuzant in niciuna dintre situatii.

| Miruna333 a răspuns:

Nu, dar m-am gandit, orice femeie s-a gandit, n-as putea.

| FindMyName a răspuns:

Nu, și nici nu vreau.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Nu

| AndreiMadalin69420 a răspuns:

Eu Sunt cel mai sexos gey din lume si vreau o femeie geyoasa